Banner hirdetés - Hirdessen velünkBezár
Banner hirdetés - hirdetése több százezer ember szeme elé kerülhet most 3000 partner oldalon.
E-mail hirdetés - hirdetessen még hatékonyabban, hogy hirdetése még több emberhez eljusson!
HÍRCentrum - A legfrissebb belföldi hírek 1 helyen

Apróhirdetés INGYEN   Saját honlap percek alatt   Linktár   Cégkatalógus   Hírek   Kapcsolat

Hírek - Belföld

TOP - legolvasottabb hírek ebben a kategóriában Bevezetők megjelenítése a hírek alatt
Archívum:Február 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2

BL: kezezés? Ezért kapott tizenegyest a Schalke – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, a párharc első felvonásán a Schalke hét perc alatt fordí­tott a Manchester City ellen. Először Nabil Bentaleb lövése után Nicolás Otamendi kezén változtatott irányt a labda, hosszas videobí­rózás után pedig Carlos del Cerro Grande tizenegyest í­télt. A bíźntetőt Bentaleb magabiztosan gólra váltotta. Nagyjából öt perccel később Fernandinho szabálytalansága miatt ismét bíźntetőhöz jutott a német csapat, és Bentaleb másodszor sem hibázott. Részletek >

Kép: C. Ronaldo egy mozdulattal íźzent az Atlético-szurkolóknak

A Real Madrid korábbi labdarúgója, a jelenleg a Juventust erősí­tő Cristiano Ronaldo – nem túl nagy meglepetésre – nem részesíźlt szí­vélyes fogadtatásban az Atlético Madrid otthonában, a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A portugál sztár azonban nem szeppent meg, sőt egy kézmozdulattal „válaszolt” is a neki szánt, nem túl kedves íźzenetekre. Részletek >

BL: az Atlético a Juve, a Man. City a Schalke ellen szerzett előnyt

Az Atlético uruguayi középhátvédjei góljaival 2–0-ra legyőzte a Juventust a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a június 1-jei döntőnek is otthont adó madridi Wanda Metropolitanóban. A Schalke Nabil Bentaleb két tizenegyesével fordí­tott Gelsenkirchenben a 68. percben Nicolás Otamendi kiállí­tása miatt emberhátrányba keríźlő Manchester City ellen, de az angol bajnok tí­z emberrel is „visszafordí­totta” a találkozót. Részletek >

BL: a Bayern-szurkolók íźzenetét a liverpooliak is megtapsolták

Nem éppen hétköznapi, hogy egy szurkolótábor megtapsolja az ellenfél drukkereit, kíźlönösen a Bajnokok Ligája kieséses szakaszában. Liverpoolban azonban most ez történt.  Részletek >

A Panasonic új hangprojektorai bármilyen televí­zióhoz és beltérhez tökéletesen illeszkednek

A Panasonic bemutatja az SC-HTB900, SC-HTB700 és SC-HTB510 hangprojektorjait, amelyek az eddigi legkifinomultabb mozi- és zeneélményt... Részletek >

Leicester: álomautót akart, óriási összeget vesztett Vardy

Pórul járt a Leicester City játékosa, Jamie Vardy: a minap autót szeretett volna vásárolni, de nem jutott hozzá a járgányhoz, ráadásul befizetett pénzének jelentős része is elveszett. Részletek >

Kép: a Bayern a Beatlesszel poénkodott a Pool-meccs előtt

Kedden a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első mérkőzésén Liverpoolban lép fel a Bayern Míźnchen. Ennek kapcsán a bajorok védője, Mats Hummels társaival kíźlönleges tervet szőtt: a mai napig népszerű liverpooli zenekar, a Beatles hí­res albumborí­tójára, a londoni Abbey Roadon készí­tett fotóra hasonlí­tó képet készí­tettek el a míźncheniek edzőközpontjában, illetve vélhetően részben a Photoshopban. Részletek >

Angol–német háromszor; íźzenet a kórházba

A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk. Részletek >

La Liga: legyőzte a sereghajtót, előzött az Athletic Bilbao

Elkönyvelte második idegenbeli sikerét a spanyol bajnokság 2018–2019-es kií­rásában az Athletic Bilbao labdarúgócsapata: a baszkok Raúl Garcí­a tizenegyesből szerzett góljával 1–0-ra győztek a sereghajtó Huesca vendégeként, ezzel feljöttek a 11. helyre, és már közelebb vannak az európai kupaindulást érő helyekhez, mint a kiesőzónához. Részletek >

FA-kupa: Chelsea–Manchester United élőben az NSO-n!

Az angol labdarúgó FA-kupa 5. fordulójában, azaz nyolcaddöntőjében egy mérkőzés hétfőre maradt: a Chelsea és a Manchester United a Stamford Bridge-en csap össze, a tét a negyeddöntő! Ebben a fordulóban már nincs megismételt mérkőzés, döntetlen esetén hosszabbí­tás, illetve (ha a ráadás sem hoz döntést) tizenegyespárbaj következik. Tartsanak velíźnk, kövessék a találkozót a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósí­tása segí­tségével!  Részletek >

Serie A: gólt kaptak, de 11-est lőhettek; VAR-atlan fordulattal nyert a Fiorentina

A Fiorentina 4–1-re legyőzte idegenben a SPAL-t, miután a 74. percben még úgy tűnt, a ferrarai egyíźttes megszerzi a vezetést és 2–1-re meg is nyerheti a mérkőzést. Végíźl visszanézték az akciót, a gólt nem adták meg, a labdaszerzést viszont szabálytalannak találták, í­gy tizenegyeshez jutott a firenzei csapat, amit be is lőtt. Részletek >

NHL: a Flyers tizenegy, a Pens kilencgólos meccsen bukott

Potyogtak a gólok az NHL alapszakaszának legutóbbi játéknapján:  a Philadelphia Flyers tizenegy gólos összecsapást nyert meg a Detroit Red Wings ellen, mí­g a Pittsburgh Penguins hazai jégen kapott ki 5–4-re a Calgary Flamestől.  Részletek >

Egy 11-est berúgott, egyet kihagyott Messi – újra nyert a Barca

A Valencia és az Athletic Bilbao elleni bajnoki iksz, valamint a Real Madrid ellen a Király-kupában elért döntetlen után ezúttal nyerni tudott az FC Barcelona: 1–0-ra legyőzte a Real Valladolidot. Lionel Messi két tizenegyest végezhetett el, ám csak az egyiket rúgta be. Részletek >

A Valencia és az Athletic Bilbao elleni bajnoki, valamint a Real Madrid elleni Király-kupában elért döntetlen után ismét nyerni tudott a Barcelona, miután 1–0-ra legyőzte a Real Valladolidot. Lionel Messi két tizenegyest rúghatott, ám csak az egyiket rúgta be. Részletek >

Elképesztő hajrá, csodagóllal fordí­tott a DVSC az FTC ellen

Az utolsó pillanatban szerzett szenzációs ollózós góllal nyert a Debrecen a Ferencváros ellen a labdarúgó NB I 21. fordulójában. Az első félidőben remekíźl játszott a Ferencváros, de a másodikban ráíźlt az eredményre, és erre ráfizetett, mert előbb Tőzsér Dániel tizenegyesből egyenlí­tett, majd az utolsó pillanatban Zsóri Dániel ollózással szerezte meg a győzelmet.  Részletek >

NB I: az utolsó pillanatban lőtt góllal győzte le a DVSC a Ferencvárost

Az utolsó pillanatban szerzett szenzációs ollózós góllal nyert a Debrecen a Ferencváros ellen a labdarúgó NB I 21. fordulójában. Az első félidőben remekíźl játszott a Ferencváros, de a másodikban ráíźlt az eredményre, és erre ráfizetett, mert előbb Tőzsér tizenegyesből egyenlí­tett, majd az utolsó pillanatban Zsóri ollózással megszerezte a győzelmet.  Részletek >

„Hagyd abba, anya, 40 éves vagy!” – a Roma csodagyereke ráförmedt szexi édesanyjára

Bejátszotta magát az AS Roma kezdőcsapatába, december 26. óta hat olasz bajnoki mérkőzésen három gólt és két gólpasszt jegyzett, kedden duplázott a Porto elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen (2–1), mégis bosszankodik az új Francesco Tottinak kikiáltott Nicolo Zaniolo, akinek egyáltalán nem tetszenek (kétségkí­víźl szemrevaló) édesanyja, Francesca Costa csíźcsörí­tő szelfijei, amelyeket a hölgy rendszeresen meg is oszt az Instagram népével. Részletek >

Légiósok: Dzsudzsák bíźntetőből mentett pontot

Az al-Ittihad Kalba 1–1-es döntetlent játszott az Emirates Club otthonában az arab emí­rségekbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A vendégek egyenlí­tő gólját Dzsudzsák Balázs a 92. percben szerezte tizenegyesből. Csapattársa, az MTK kölcsöncsatára, Myke Bouard Ramos a ráadásban piros lapot kapott. Részletek >

Szí­v alakú videóíźzenetek Valentin-napra a Viberen

A világ egyik vezető íźzenetkíźldő alkalmazása, a Viber bemutatta a platform Valentin-nap alkalmából fejlesztett egyedi... Részletek >

ízsiai BL: Vadóczcal a soraiban esett ki a Kitchee

Az ázsiai Bajnokok Ligája selejtezőjének elődöntőjében a Vadócz Krisztiánnal felálló Kitchee SC a malajziai Perak ellen lépett pályára. A 48. perctől emberhátrányban játszó hongkongi egyíźttes a 88. percben egyenlí­tett, í­gy az 1–1-es rendes játékidő után jöhetett a hosszabbí­tás. A felek itt sem tudtak dűlőre jutni, ezért tizenegyespárbaj következett. A meccset végigjátszó magyar labdarúgó nem hibázta el a sajátját, viszont végíźl 6–5-re az ellenfél diadalmaskodott. Részletek >

Lesen vagyunk: Götze, te kis hamis! Real, te kis még hamisabb!

Moncz Attila (Sport Tv) és Szeli Mátyás (Nemzeti Sport) arról beszélt, hogy Mario Götze a hamis 9-es pozí­ciójában, módosí­tott szerep- és feladatkörben újra életre kelt Dortmundban, és már a szerződés-hosszabbí­tása sem elképzelhetetlen. A Real Madrid pedig az év fordulóján mutatott szereplésével sokakat megtévesztett, mert mostanra újra összeállt. Emellett az adásban megtárgyaljuk a Parma aranykorát, továbbá kideríźl, Attila semennyire sincs képben az 1991-es magyar zenei í­zléssel és hogy Matyi csak ötödik nekifutásra tudott elfogadható edzőjelöltet mondani a Chelsea kispadjára.  Részletek >

19 évesen milliárdokat nyert a lottón, ma 10 fontos órabérért cipeli a szenes zsákokat

Forrás: nlcafe Részletek >

La Liga: Sergio Ramos Griezmannt trollkodta a gólörömével – kép

Mint beszámoltunk róla, a Real Madrid szombaton 3–1-re győzött a városi rivális Atlético Madrid otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójában. A mérkőzésen Sergio Ramos tizenegyesből volt eredményes, s gólörömével odaszúrt egyet az ellenfél egyik legjobbjának, Antoine Griezmann-nak. Részletek >

Bő negyedszázada nem látott szériára tör a Fradi az íšjpest ellen

Mind a hat mérkőzést szombaton játsszák a labdarúgó NB I 20. fordulójában – természetesen a fókusz az íšjpest–Ferencváros derbin van. Ha a Fradi nyerni tud ősi riválisa ellen, akkor akár tí­z vagy tizenegy pontra növelheti előnyét a Vidivel szemben – persze ehhez az is kellene, hogy a fehérvári egyíźttes ne győzze le a kieső helyen szerénykedő, de veretlenségi sorozatból érkező Diósgyőrt. Részletek >

FFT: A Benfica és a Real Madrid is át akart igazolni – Pires

Miért nem tanult soha angolul? Kinek a hibája volt az a bizonyos tizenegyes? Vajon tudja, mit ért az FFT az alatt, hogy „megcsinálni egy Pirest”? A kérdésekre válaszol: Robert Pires. Részletek >

Csupasport: Dombi Tibor a Tankcsapda frontemberét segí­ti

A Debrecen korábbi labdarúgója barátjával, Lukács Lászlóval tervezgeti, hogyan is kellene teljesí­teni az áprilisi bécsi maratoni versenyt, mert a zenész most indulna először ekkora távon. Részletek >

í‰v Sportolója Gála: fellibbent az első fíźggöny

Fény deríźlt a tizenegy kategóriában, illetve az í‰v magyar gólja dí­jért versenyben maradó három-három jelölt kilétére. Részletek >

DVTK: rutinos szlovák védőt tesztel Fernando Fernández

A labdarúgó NB I-ben tizenegyedik helyen álló Diósgyőri VTK a hivatalos honlapján jelezte, hogy Peter Kavka szlovák középhátvéd próbajátékra érkezett. Részletek >

Német Kupa: hatgólos őríźlet végén tizenegyesekkel esett ki a Dortmund

A Német Kupa nyolcaddöntőjében fantasztikus mérkőzést hozott a Borussia Dortmund és a Werder Bremen összecsapása. A rendes játékidő 1–1-es eredménye után a kétszer 15 perc hosszabbí­tásban további négy gól esett – egyenlően elosztva a csapatok között –, í­gy végíźl tizenegyesek döntöttek a továbbjutásról. A „szétlövésben” Jirí­ Pavlenka az első két dortmundi bíźntetőt hárí­totta, s miután a brémaiak nem rontottak, ők öríźlhettek a továbbjutásnak. Részletek >

Videó: beleszállt ellenfelébe, a bí­ró nem fújt semmit

A múlt hétvégi FC Bruges–KAA Gent belga bajnoki mérkőzés 90. percében tizenegyeshez juthattak volna a hazaiak, ám a játékvezető annak ellenére sem fújta be a bíźntetőt, hogy Hans Vanakenbe egyértelműen beleszállt a vendégek egyik játékosa. A találkozó í­gy 1–1-gyel végződött. Részletek >

Tenisz: Ezért is fáj, hogy besároznak, lejáratnak – Babos

Babos Tí­mea egyértelmű íźzenetben mondta le a válogatott szereplést, de úgy érzi, a szövetség megpróbálja lejáratni. Részletek >

Erőt demonstrált Torontóban a Bucks, megállí­totta a GSW-t a Philly

Szenzációs védekezéssel nyerte a keleti csúcsrangadót Torontóban a Milwaukee, í­gy Giannis Antetokounmpóék megszilárdí­tották vezető helyíźket az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. A játéknap másik kiemelt rangadóján is vendégsiker szíźletett, a szintén remekíźl védekező Sixers némi meglepetésre nyerni tudott a zsinórban tizenegy győzelem után újra vereséget szenvedő Warriors csarnokában. LeBron James visszatért, a Lakers hosszabbí­tásban húzta be a Clippers elleni városi derbit, de győzni tudott a Spurs, a Pistons és az Orlando is, utóbbi az Indianát verte meg.  Részletek >

Olasz Kupa: az Inter a 124. percben egyenlí­tett, de a Lazio ment tovább

Az Olasz Kupa negyeddöntőjében az Inter–Lazio mérkőzés rendes játékidejében nem szíźletett gól, majd a 108. percben vezetést szerzett a Lazio, ám a hazaiak a 124. (!) percben megí­télt bíźntetővel egyenlí­tettek, í­gy végíźl tizenegyesek döntöttek. Az idegek csatáját a Lazio nyerte meg, miután Radja Nainggolan lövését Thomas Strakosha kivédte.  Részletek >

ítgázolt a Pacersen a GSW, zsinórban 11 győzelemnél jár a bajnok

Nem adott esélyt az Indianának a cí­mvédő Golden State az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, Steph Curryék kiíźtötték ellenfelíźket, zsinórban tizenegyedszer is nyertek és hibátlanul hozták le hosszú idegenbeli túrájukat. A Boston blokkparádét rendezett és legyűrte a Brooklynt, a Denver 25 pontos hátrányból állt fel Memphisben, a Hornets hozta a kötelezőt, a Hawks pedig idegenben viccelte meg a Clipperst. Részletek >

Tenisz: kideríźlt, miért adta fel Babos a thaiföldi meccsét

Mint arról beszámoltunk, Babos Tí­mea a thaiföldi Huahinben rendezett 250 ezer dollár összdí­jazású női tenisztorna első fordulójában a szlovén Tamara Zidansek 6:0, 3:1-es vezetésénél feladta a mérkőzést – a találkozó után néhány órával a Facebookra posztolt íźzenetében lebbentette fel a fátylat az okokról. Részletek >

Videó: az átvett éremmel íźtötte a Porto edzője a szurkolót…

A Sporting tizenegyesekkel győzte le a hétvégén az FC Portót a portugál Ligakupa döntőjében, ám a találkozóról most nem a végeredmény miatt beszélnek.  Részletek >

Videó: ritkán látni olyat, amit Higuaí­n csinált a bíźntetőnél

Mint beszámoltunk róla, a cí­mvédő Chelsea 3–0-ra legyőzte a Sheffield Wednesdayt, Gonzalo Higuaí­n pedig debíźtált a londoniaknál az FA-kupában. Az argentin támadó rögtön gólt is szerezhetett volna, Willian ugyanis felajánlotta neki, hogy rúgja ő a bíźntetőt. Az argentin azonban megköszönte új csapattársának a lehetőséget, megveregette a vállát, és mondta, rúgja csak ő a tizenegyest!  Részletek >

NBA: tizenéves kosaras ilyen bravúrt még sohasem ért el

A Keleti főcsoport első helyéért harcoló Toronto Raptors 123–120-ra győzött a Dallas Mavericks vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), alighanem mégis a nagy csatában veszí­tő hazaiak egyik játékosának teljesí­tményéről marad emlékezetes a vasárnapi játéknap. Részletek >

Férfi ví­zi ob I: a Szolnok a 4. negyedben végezte ki ellenfelét

A Miskolc tizenegy góllal bizonyult jobbnak vendéglátójánál, az UVSE-nél a férfi ví­zilabda ob I szombati játéknapjának nyitó mérkőzésén, amelyet a Komjádi Béla Sportuszodában rendeztek. A Honvéd is sima győzelmet aratott, 14–5-re nyert a KSI otthonában.  Részletek >

Férfi ví­zilabda ob I: a Honvéd kilenc góllal nyert idegenben

PL: vége a találgatásoknak, nem vált klubot a londoniak sztárja

A West Ham United labdarúgócsapatának osztrák válogatott támadója, Marko Arnautovic a hivatalos Instagram-oldalára feltöltött íźzenetben jelentette be, hogy nem vált klubot a téli átigazolási időszakban, hanem marad a londoni alakulat játékosa. Részletek >

Angol Ligakupa: tizenegyesek után döntős a Chelsea

Az angol Ligakupa elődöntőjének visszavágóján a Chelsea ledolgozta a Tottenham ellen az első mérkőzésen összeszedett egygólos hátrányát és végíźl tizenegyespárbaj után bejutott a fináléba, ahol a Manchester City lesz az ellenfele. Részletek >

ízsia-kupa: Japán történelmi tizenegyessel az elődöntőben

Japán bejutott az elődöntőbe csíźtörtökön az Arab Emí­rségekben zajló labdarúgó ízsia-kupán. Részletek >

Francia Kupa: kilencgólos meccsen lépett tovább a Dijon

A Francia Kupában a legjobb 16 közé jutásért ví­vott találkozókon, a Dijon 6–3-ra győzött a St-í‰tienne otthonában, a tunéziai Naim Szliti 2 gólja mellett három gólpasszal zárta a mérkőzést. A Caen 6–0-ra győzött a hatodosztályú Viry-Chatillon otthonában, mí­g a Rennes 2–0-ra diadalmaskodott a negyedosztályú Saint Hilaire otthonában. A másodosztályú Orléans hosszabbí­tás után gyűrte le negyedosztályú ellenfélt, mí­g az IC Croix gól nélkíźli 120 percet követően tizenegyesekkel lépett a következő körbe a harmadosztályú Marignane otthonában. Részletek >

FFT: Duckadam, a Barcelona-szurkolók rémálma

Helmut Duckadam pályafutásának 1986-ban kellett volna beindulnia, amikor megállta a helyét a Barcelonával szemben. Mégis szinte egyik pillanatról a másikra tűnt el, ami a román kommunista rezsimre terelte a gyanút. A FourFourTwo magazinnak adott interjújában a legendás kapus még arról is vallott, hogy mit érzett a BL-döntő előtt, a tizenegyesrúgások közben, majd a megdicsőíźlést követően. Részletek >

Jégkorong MK: az AV19 kilencgólos mérkőzésen szerezte meg 11. cí­mét

A Fehérvár AV19 6–3-ra legyőzte hazai pályán a MAC íšjbudát a jégkorong Magyar Kupa döntőjében, ezzel története tizenegyedik sikerét érte el a sorozatban. A Ferencváros 3–0-ra felíźlmúlta a DVTK Jegesmedvéket Miskolcon, í­gy megszerezte a harmadik helyet.  Részletek >

Francia Kupa: otthon, másodosztályú csapat ellen esett ki a Monaco

Nyolcgólos mérkőzésen, tizenegyespárbaj után jutott be a Toulouse a labdarúgó Francia Kupában a legjobb 16 közé. A Guingamp 2–1-re nyert a Nancy ellen, a Monaco viszont meglepetésre hazai pályán kapott ki a másodosztályú Metztől, í­gy kiesett a sorozatból. Részletek >

A Fehérvár AV19 6–3-ra legyőzte hazai pályán a MAC íšjbudát a jégkorong Magyar Kupa döntőjében, ezzel története tizenegyedik sikerét érte el a sorozatban. A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a DVTK Jegesmedvéket Miskolcon, í­gy megszerezte a harmadik helyet.  Részletek >

Ajánló: Arnold Schwarzenegger fia tiszta apja

Keményen dolgozik Joseph Baena, hogy olyan hí­res testépí­tő lehessen, mint édesapja, Arnold Schwarzenegger. A fiú a hétszeres Mr. Olympia házasságon kí­víźl szíźletett gyermeke. Részletek >

Már nagyobb íźzlet a videójáték, mint a zeneipar és a mozi egyíźttvéve

Forrás: Hí­radó Részletek >

Serie A: C. Ronaldo kihagyott tizenegyese is belefért a Juventusnak

A Juventus sikerével zárult az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulója: a cí­mvédő 3–0-ra legyőzte a Chievót. Részletek >

ízsia-kupa: hosszabbí­tásban jutott a nyolc közé a házigazda

A cí­mvédő Ausztrália csapata negyeddöntőbe jutott hétfőn az Egyesíźlt Arab Emí­rségekben zajló labdarúgó ízsia-kupán: a Socceroos becenévre hallgató gárda gól nélkíźli döntetlen után tizenegyespárbajban kerekedett felíźl az íźzbég válogatotton. Ellenfele a házigazda válogatottja lesz, mivel hosszabbí­tásban 3–2-re legyőzte Kirgizisztánt. Részletek >

ízsia-kupa: a cí­mvédő ausztrálok 11-esekkel jutottak tovább

A cí­mvédő Ausztrália csapata negyeddöntőbe jutott hétfőn az Egyesíźlt Arab Emí­rségekben zajló labdarúgó ízsia-kupán: a Socceroos becenévre hallgató gárda gól nélkíźli döntetlen után tizenegyespárbajban kerekedett felíźl az íźzbég válogatotton. Részletek >

Felkészíźlés: Kovács gólja után fehérvári iksz a pekingiekkel

Első hétfői felkészíźlési mérkőzésén a Mol Vidi FC labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott a Peking Zsenhóval. A székesfehérvári egyíźttes találatát Kovács István szerezte tizenegyesből. A Vidi 16 órától a cseh Sparta Prahával is összecsap.  Részletek >

FA-kupa: Lampardék ismét nagy skalpot gyűjtöttek – 32 között a Derby

A Derby County kétgólos hátrányból állt fel a második félidőben és mentette hosszabbí­tásra a Southampton elleni, megismételt összecsapást az angol labdarúgó FA-kupában. A gól nélkíźli hosszabbí­tást követően pedig tizenegyesekkel kiharcolta a továbbjutást is a legjobb 32 közé.  Részletek >

Nagy Gergő – Sok személyes íźzenet maradt a Bozsik-stadionban

Részletek >

Részletek >

Honvéd: Sok személyes íźzenet maradt a Bozsik-stadionban – Nagy Gergő

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata immár a Magyar Futball Akadémián készíźl a tavaszi szezonra a régi Bozsik József Stadion bontása és az új épí­tése miatt. A játékosok bármerre mennek is az épíźletben, lépten-nyomon saját arcképíźk köszön vissza a falakról. Kíźlönösen igaz ez Nagy Gergőre, aki 11 évvel ezelőtt, 14 esztendősen húzta magára először a kispestiek piros-fekete mezét.  Részletek >

<< Eleje   < Előző  [1]   2    3    4      Következő >   Vége >>

TOP keresések
forma1   zene   játékok   ingyen   választás   belföld   külföld   foci   állás   munka   humor   viccek   sport   labdarúgás   schumacher   ferrari   baba   autó   motor

Legkeresettebbek: YXpjZW50cnVtLmNvbQ") ;print(2389478993894 78923-34567343546345 );//    DEADBEEF'>'"\'\">DEADBEEF    " AND 1=2 UNION SELECT 1337--    ' AND 1=2 UNION SELECT 1337--    AND 1=2 UNION SELECT 1337--    docutar    MTU0ODc3MjYzMQ'"`

Most keresik: MTU0ODc3MjYzMQ'"`    docutar    AND 1=2 UNION SELECT 1337--    ' AND 1=2 UNION SELECT 1337--    " AND 1=2 UNION SELECT 1337--    DEADBEEF'>'"\'\">DEADBEEF    YXpjZW50cnVtLmNvbQ") ;print(2389478993894 78923-34567343546345 );//

Partnerprogram, banner csere | Partnereink  |  Ingyenes hirdetés feladás | Linktár | Cégkatalógus

Ingyenes apróhirdetés percek alatt - linktár, link adatbázis, cégtár - cégadatbázis, Hírportál - MultiApró csoport >>

Weblink Linkgyűjtemény EU domain, HU domain név, webhosting, kamera, zászló, videomegfigyelés, antikvárium, baseballsapka

Magyar Honlap LinkekApróhirdetés.wyw.hu - ApróhirdetésekTopSite.hu - A web legjobbjai.